Odzyskiwanie danych która skuteczność? jakie są sumy.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android służy do przywracania plików i innych danych z telefonu z systemem Android. Program wyświetla monit o podanie lokalizacji, w której mają być zapisane odzyskane pliki. Po wykonaniu tych kroków oprogramowanie przywraca dane z telefonu. Po zakończeniu procesu odzyskiwania można wyświetlić i uzyskać dostęp do danych na urządzeniu z systemem Android.

Tenorshare Android Data Recovery

Tenorshare Android Data Recovery to program, który pomaga odzyskać usunięte i utracone dane z telefonu z systemem Android. Działa zarówno na systemach Windows, jak i Mac, i może odzyskać kilka typów plików z telefonów z systemem Android. Ponadto może tworzyć kopie zapasowe danych Androida na komputerze. Aby skorzystać z tego programu, wystarczy kompatybilny komputer i przewód USB.

Program można wypróbować za darmo przed zakupem pełnej wersji. Obsługuje pięć urządzeń android i jeden komputer (Windows 11/10/8.1/8/7/XP). Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików przed zakupem produktu. Na stronie Tenorshare znajduje się również dedykowane Centrum Obsługi Klienta. Ponadto, jeśli napotkasz problemy podczas instalacji oprogramowania, możesz znaleźć pomocne informacje na stronie FAQ.

Tenorshare Android Data Recovery to profesjonalny program do odzyskiwania plików, który może odzyskać utracone lub usunięte dane z telefonu lub tabletu z systemem Android. Jest kompatybilny ze wszystkimi markami Androida i obsługuje zarówno zakorzenione, jak i niezakorzenione urządzenia. Zapewnia dwa tryby odzyskiwania i 100% gwarancję odzyskiwania. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia odzyskiwanie utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Może nawet tworzyć kopie zapasowe odzyskanych plików. Jest bezpieczny w użyciu i nie zaszkodzi Twojej prywatności.

Oprócz przywracania usuniętych plików z pamięci wewnętrznej, to narzędzie do odzyskiwania danych Androida może również odzyskać pliki z karty SD. Może nawet przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp i dokumenty bez wymagania dostępu root. Inną potężną cechą tego programu jest jego zdolność do przywracania utraconych obrazów z urządzeń z systemem Android bez kopii zapasowej. Ponadto może przywrócić usunięte dokumenty i dane WhatsApp Business.

AirMore

AirMore to bogate w funkcje narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android, które odzyskuje pliki w niemal każdym rodzaju scenariusza utraty danych. Działa na wszystkich głównych urządzeniach z systemem Android, w tym smartfonach, tabletach i komputerach, i może odzyskać różne typy plików z różnych źródeł. Program oferuje bezpieczny i łatwy sposób na odzyskanie danych Android bez zakłócania plików lub naruszania prywatności. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że proces odzyskiwania jest łatwy i prosty.

Oprogramowanie obsługuje wiele formatów plików i współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi Android, w tym Marshmallow, KitKat i Lollipop. Jest również kompatybilny z szeroką gamą urządzeń i jest łatwy w użyciu, nawet dla nowicjuszy. Jest dostępny za darmo i działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android 2.3+.

AirMore to szybki i łatwy do uruchomienia program, który jest wyposażony we wszystkie narzędzia potrzebne do odzyskania usuniętych plików. Jest całkowicie darmowy i bezpieczny, a także potrafi odzyskać pliki z różnych typów nośników pamięci. Ponadto AirMore może odzyskać pliki z uszkodzonego telefonu lub karty SD, co jest ważne, jeśli chcesz chronić poufne informacje.

Kolejną przydatną funkcją AirMore jest możliwość przesyłania plików z jednego urządzenia na drugie. Oprogramowanie pozwoli Ci na strumieniowe przesyłanie danych z komputera do smartfona lub tabletu. Możesz nawet przesyłać dane do chmury za pomocą komputera PC lub Mac. Jedynym wymogiem dla tych funkcji jest to, że urządzenie z Androidem jest podłączone do tej samej sieci WiFi co komputer.

Ta aplikacja może być również używana do zarządzania plikami i usuwania danych. Możesz przeglądać pamięć masową urządzenia i wybierać pliki do przeniesienia. Posiada również kod QR, który należy zeskanować, aby połączyć się z aplikacją. Ponadto można nawet pobierać i edytować pliki bezpośrednio z komputera. Jednak transfer danych jest bardzo wolny, a odzyskanie ważnych plików może trwać dość długo.

AirMore File Transfer for PC to kolejna przydatna opcja do przesyłania plików. Obsługuje większość popularnych urządzeń z systemem Android i iOS. Oprócz tego oferuje również bezpłatne wsparcie techniczne i aktualizacje. Obsługuje również różne typy plików i jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Aby odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android, należy zainstalować aplikację, która jest w stanie odzyskać utracone lub usunięte pliki. W tym celu dostępnych jest kilka różnych aplikacji. Niezależnie od tego, którą wybierzesz, musisz podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB. Po pobraniu aplikacji można zdecydować się na wcześniejszy podgląd danych lub wybrać opcję przywrócenia tylko określonego typu danych.

Dane zapisane na karcie SD można zazwyczaj odzyskać. Jednak dane, które są przechowywane na wewnętrznej pamięci masowej jest znacznie trudniejsze do odzyskania. Jednakże, jeśli ekran dotykowy Android nadal działa, może być w stanie uzyskać dostęp do niektórych danych. Nawet jeśli wyświetlacz stał się całkowicie czarny, istnieje niewielka szansa, że można odzyskać niektóre z plików w telefonie.

Broken Android Data Extraction to kolejna opcja odzyskiwania danych z uszkodzonego urządzenia z systemem Android. Ten program ma zdolność do wyodrębniania danych z zablokowanych, martwych i uszkodzonych telefonów. Jest łatwy w użyciu i wymaga jedynie komputera z najnowszym systemem operacyjnym Windows. Aby skorzystać z programu, musisz znać nazwę urządzenia, z którego chcesz odzyskać dane. Pomocne będzie również, jeśli znasz model swojego urządzenia. Po pobraniu programu będziesz potrzebował kabla USB, aby podłączyć telefon do komputera.

MYJAD’s Broken Android Data Recovery twierdzi, że jest w stanie pomóc w odzyskaniu danych nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Chociaż może pomóc w wielu scenariuszach, ma ograniczone wsparcie dla niektórych mniej popularnych producentów. Jest to jednak doskonała opcja do odzyskiwania danych z uszkodzonych lub martwych urządzeń z systemem Android.

Na szczęście istnieje kilka metod odzyskiwania danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Pierwszą z nich jest podłączenie uszkodzonego Androida do komputera przez kabel USB. Oprogramowanie przeanalizuje urządzenie i wyświetli pliki według kategorii. Następnie możesz wyświetlić podgląd i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Ponadto ta metoda wymaga włączenia debugowania USB na urządzeniu.

Eassos

Eassos Android Data Recovery to potężne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Ten program może pracować z wieloma różnymi markami i modelami, w tym Samsung, LG, HTC, Sony, Motorola i więcej. Pozwala nawet użytkownikom na podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem.

Dzięki potężnym możliwościom odzyskiwania plików, Eassos Recovery jest w stanie odzyskać usunięte pliki i całe partycje. Obsługuje odzyskiwanie danych z różnych nośników pamięci, w tym dysków twardych i kart pamięci. Narzędzie jest kompatybilne z większością systemów Windows i jest łatwe w użyciu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odzyskać pliki z telefonu, tabletu czy aparatu cyfrowego, Eassos Recovery może przywrócić utracone pliki. Kreator oprogramowania krok po kroku pozwala zlokalizować i odzyskać utracone pliki w zaledwie kilku prostych krokach.

Kolejnym plusem dla Eassos Android Data Recovery jest gwarancja jakości obsługi klienta. Jeśli masz problem z odzyskaniem danych, możesz skontaktować się z firmą, a oni pomogą ci odzyskać to, co straciłeś. Możesz również zaufać jego środkom bezpieczeństwa. Współpracuje z PayPal, ShareIT i Cleverbridge, aby zapewnić bezpieczeństwo danych klientów.

Oprogramowanie działa poprzez skanowanie dysku twardego i partycji oraz odzyskiwanie z nich plików. Proces odzyskiwania jest szybki i łatwy, a użytkownik może wybrać, które pliki mają zostać odzyskane. Narzędzie posiada również funkcję podglądu, która pozwala na podgląd plików przed popełnieniem ich do odzyskiwania. To nawet próbuje naprawić usunięte partycje. Może również odzyskać partycje z istniejącego obrazu dysku twardego.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related posts